Medewerkers

Arnoud

Directeur

arnoud@wiersemavanwouwe.nl

"In de autowereld ben ik opgegroeid van monteur tot directeur. Naast mijn gezin is dit bedrijf mijn grote liefde waar ik heel goed voor zorg!"

Iris

Bedrijfsleider

iris@wiersemavanwouwe.nl

"Auto's? Ik ben ermee opgegroeid. Op zondag met mijn vader mee naar een beurs of een dagje 4WD: samen op pad!"

Rick

Verkoopadviseur

rick@wiersemavanwouwe.nl

"De stap van fietsenwinkel naar autodealer was snel gemaakt. Inmiddels is dit alweer 20 jaar geleden en ben ik niet meer weg gegaan bij Mitsubishi."

Ronald

Verkoopadviseur

ronald@wiersemavanwouwe.nl

"Ik ben groot liefhebber van Japanse auto's en vooral gebruikte auto's zijn mijn specialisme."

Steven

Magazijnchef

steven@wiersemavanwouwe.nl

"Na 18 jaar te hebben gesleuteld in de werkplaats, gebruik ik vanaf nu mijn technische kennis in het magazijn."

Christiaan

Service adviseur & monteur

receptie@wiersemavanwouwe.nl

"Ik ben begonnen als stagiair, inmiddels ben ik technisch specialist, leermeester en regelmatig achter de receptie te vinden als service adviseur."

Marja

Financieel medewerkster

marja@wiersemavanwouwe.nl

"Boekhouding is niet alleen mijn werk, het is mijn hobby en sport om alles kloppend te hebben."